Žáci přivezli ze Žďáru nad Sázavou 4. místo

Druhého turnaje Poháru ČNS se po dorostencích dočkali i starší žáci. V sobotu 8. dubna se ve Žďáru nad Sázavou hrálo v kategorii trojic.

Náš první zápas ve skupině proti favorizovanému Žďáru jsme prohráli 2:1 na sety. Na první zápas to byl solidní výkon od našich kluků. Druhý zápas s Peklem jsme vyhráli 2:0. Pohlídali jsme si smečaře Šimečka, ten znejistěl a my pak v klidu vyhráli.

Třetí zápas proti trojici Karlových Varů jsme měli pod kontrolou a vyhráli 2:0. V posledním zápase ve skupině jsme nedali šanci Českým Budějovicím. Ve čtvrtfinále jsme narazili na Český Brod. Kluci se snažili, ale proti nám hrál výborný Erik Zavacký. Naštěstí pro nás neměl tak dobré spoluhráče a my jsme toho využili a po velkém boji vyhráli 2:1 na sety.

Postup do semifinále byl pro nás úspěch, vždyť kluci soustavně trénují teprve od ledna.

V semifinále jsme hráli s Čelákovicemi – pozdějšími vítězi. Zde se projevila větší sehranost soupeře. My jsme, ale neprodali kůži lacino – prohráli jsme 2:1 na sety.

V boji o 3. místo jsme prohráli 2:0, ale skore v jednotlivých setech bylo 10:9 a 10:9. I zde se projevila větší zkušenost soupeře.

Když kluci přidají na tréninku, tak věřím, že budeme moci myslet i na vyšší umístění.

Karel Brož, trenér žáků